-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ خرداد ۱۸, پنجشنبه

ترس اصلی از میراث شادروان احمد شاه «مسعود» است

تیم ارگ دست به آزمایش یک امر نا ممکن (برگشت دادن روند تاریخ) زده است. درتفاهم با داعش- طالب، پیچ زمانی مناسبی را به هدف ایستاندن ستون های حاکمیت تک صدایی برگزیده است.
این عملیه زمانی آغاز شده که مدیریت مرکزی مقاومت علیه طالبان، از سال ها پیش درهم شکسته و عمال «ستون پنجم» تلاش ها برای بازسازی مقاومت تاریخی را سبوتاژ می کنند. فهیم، قانونی وعبدالله، دستگاه سیاسی وتشکیلاتی مقاومت را درچند مرحله فلج کرده و به قطعات اجیر و مزد بگیر مبدل کردند.
اکنون بذری که آنان فشانده بودند، ثمره اش از نسل نو خون می طلبد. برای نخستین بار یک واقعیت اسفبار ومکروه نقاب از رُخ برداشته است: اکثریت قاطع کنسرواتور های شکست خورده سیاسی از دور سلطنت تا هژمونی سنتی ملاهیبت الله درتبعید، از ظهور دو باره رستاخیز عدالت سیاسی به رهبری گردان های «مقاومت» ضد طالب- داعش در وحشت اند و خواستار کشتار لشکرمقاومت تا آخرین نفر اند. هیچ تردیدی درین باره باقی نمانده است. ترس اصلی، از میراث احمد شاه «مسعود» است.