-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ خرداد ۱۱, پنجشنبه

ما سرزمین مرده ها هستیم

 شکیبا هاشمی عضو مجلس نمایندگان در گفتگو با "محور" گفت: این که افغانستان سرزمین وحشت است، دلیلش خود ما هستیم. ما سرزمین مرده ها هستیم که اگر این طور نبود، هفت بار حملات خونین بزرگ درکابل رخ نمی داد.

هاشمی می گوید: به رییس جمهور می گویم که تو سرقوماندان اعلای مسلح کشور نیستی، چرا که فرزندانت در خارج از کشور است و هیچگاه فقدان فرزند را درک نمی کنی!

این عضو مجلس، در خصوص گفته های معاون سخنگوی وزارت داخله درخصوص همکاری نکردن مردم بیان کرد: آقای دانش می گوید که مردم با ما همکاری نمی کنند، مردم وقتی ضعف قانون را می بینند، چطور همکاری کنند. لحظاتی بعد از انفجار، مردم به تمام مجروحین خون دادند اما تاکی جنگ باشد و تاکی خون بدهند؟ 

وی، خطاب به مردم بیان کرد: کسانی که به دنبال تطبیق قانون هستند، شهدا را تابوت کنند و به ارگ ببرند، گفتن اینکه جنگ کار عوامل خارجی است، تکراری است؛ عوامل داخلی هم در جنگ دخیل هستند. ضعف داخلی یعنی چه؟ چرا از بین برده نمی شود و با فساد مبارزه نمی شود. پولیس یک مجرم را دستگیر می کند اما با پادرمیانی عوامل مفسد از زندان رها می شود، ضعف داخلی یعنی این!