-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ خرداد ۱۱, پنجشنبه

نمک پاشی خلیلزاد بر زخم های کابل

اگر کابل با شواهد دقیق ثابت کند که حمله برکابل کار شبکه حقانی است آنگاه....ههههههههههدکترخلیلزاد به اجرای نقش یک کودک بی خبر از دنیا موظف شد!
زلمی خلیلزاد سفیر پیشین امریکا در کابل می‎گوید حمله دیروز کابل با رویدادهای گذشته خیلی تفاوت دارد و شاید که در استراتژی امریکا در قبال افغانستان تغییرات بیاید.

خلیلزاد به رادیو آزادی گفت، اگر کابل شواهد دقیق به دست آورد که ثابت کند شبکه حقانی حمله دیروز در کابل را انجام داده، باید این اطلاعات را با جامعه بین‎المللی به زودترین فرصت شریک سازد. وی گفت:
"این معلومات را نه‌تنها با مردم افغانستان بلکه با مسئولین سایر کشورها به‌طور اضطراری در میان بگذارند و در قدم دوم ضرور است که افغانستان و دوست‎های بین‌المللی‌اش مجلس مشترکی در باره این موضوع داشته باشند."

این آقا به حافظه خود و خاطره های زنده تاریخی دهن کجی می کند. تو همانی نیستی که گفتار احمقانه و عشوه خری های رهبران جهادی به خصوص ملاخالص را به رونالد ریگان ترجمه می کردی. تو می گویی که کابل اثبات کند که حمله کار کدام گروه تروریستی است؟ درست است که حرفه ات سیاستگری است؛ مگر با این وجه گفتار که با وجدانت کنار می آیی، والله که بلا می کنی!