-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ تیر ۴, یکشنبه

اعلامیه داعش خراسان: طالبان را درهرجا بکشید!

طالبان "واجب القتل" و مال و ناموس شان "حلال و مباح" است.
ترجمه: به نظر می رسد که تروریزم نوع طالبی درحال پوست انداختن است. 


در ادامه رقابت ها و تقابل های گروه داعش و طالبان، شاخه خراسان گروه داعش در یک اعلامیه جدید، طالبان را "منافقین مزدور کفار" خطاب کرده و اعضای این گروه را “واجب القتل” دانسته است. در اعلامیه جدید شاخه خراسان داعش علیه طالبان که در سایت اعماق وابسته به این گروه منتشر شده، به نقل از "ابوماجه ترمذی" آمده است که "طالبان یا "گروه منافقین مزدور کفار" که تحت نام "دین مقدس اسلام واقعی" یعنی "اهل سنت" بزرگترین خیانت را برای دین محمد(ص) نموده اند، واجب القتل می باشند".

در ادامه این اعلامیه آمده است: "مال و ناموس طالبان و حامیان شان برای مجاهدین خراسان، حلال و مباح می باشد".

شاخه خراسان داعش ادامه داده که پس از این "مجاهدین دولت اسلامی خراسان، این مزدوران روس و حامیان شان را هرجا که دریافت کنیم، نابود می کنیم تا انتقام امت اسلامی از شام تا خراسان گرفته شود".

از سوی دیگر، شاخه خراسان داعش تأکید کرده که "به زودترین وقت، تمام ساحات تحت کنترل این مزدوران در خراسان یکی پی دیگر فتح خواهد شد و این لکه بدنامی اسلام پاک خواهد گردید و خلافت ناب اسلامی برپا خواهد گردید".

پس از تشکیل شاخه خراسان داعش در پاکستان و افغانستان و نفوذ این گروه در بخش های مختلف افغانستان، شاهد شکل گیری درگیری های مختلف میان طالبان و داعش بوده ایم که در نتیجه آن، صدها تن از هر دو طرف کشته شدند.

این در حالی است که بدنه عمده و اصلی گروه داعش در افغانستان، برخی نیروها و شاخه های جداشده از طالبان است که با توجه به امکانات مالی وسیع تر داعش، پرچم سفید طالبان را پایین کرده و پرچم سیاه داعش را بالا کرده اند.
با توجه به این اعلامیه، انتظار می رود رقابت ها و درگیری ها میان دو گروه در افغانستان شدیدتر شود. در تازه ترین درگیری میان این دو گروه، طالبان و داعش در مناطق شمالی افغانستان به خصوص در ولسوای های درزاب و قوش تپه جوزجان با یکدیگر درگیر شدند.

آوا