-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ تیر ۴, یکشنبه

استاد عطا: ایستادن علیه طالب حکومتی، کار هربزدل نیست

به نظر می سد سخنان تاریخی والی بلخ در برابر یک ارتش خاموش تراشیده از سنگ وآهک ایراد شده است و سودا گران «مقاومت» برای عدالت دود شده اند. 

استاد عطا محمد «نور» درمراسم عید سعید فطر چنین گفت:
« این طالبانی که چند رنگ ( به خود) گرفته، به پنج شش دسته تقسیم شده؛ حتی یک دسطالبان حکومتی داریم؛ به یاد تان باشه مه گپ مفت نمی زنم؛ گپ مفت را خوش هم ندارم. تا که مطالعه من دقیق نشود تا که استخوانم به خاطر درد مردم به خاطر زنده ماندن مردم به جوش نیاید، مثل آتش نسوزه... من حرف به زبان نمی آورم. هرکس خوش داره که آرام باشه به موتر کروزین بشینه و زیر کولر خواب کند و چوکی هم داشته باشد. این حرف ها وموضع گیری به خاطر حمایت مردم دل شیر می خواهد هر بزدل نمی تواند موضع بگیره هر بزدل و معاش بگیر نمی تواند حکومته بگوید که پایته اصلاح کو و پایته به راه راست بمان.»
عطا نور افزود: 
مهاجمان انتحاری که بر مراسم جنازه شهید سالم ایزد یار حمله کردند، از مهمان خانه هاي ارگ آمدند و ياهم توسط هلیکوپتر انتقال داده شدند.