-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ تیر ۷, چهارشنبه

آیا ناسا موفق به ارتباط با بیگانگان شده است؟

نویسنده: سید محمدامین هاشمی
روز سه‌شنبه هفته پیش، ویدیویی در یک کانال غیر رسمی یوتیوب منتشر شد که ادعا می‌شود به گروه Anonymous منتسب است. در این ویدیو که با تبلیغاتی نیز همراه است و تاکنون نیم میلیون بازدید داشته، گفته می‌شود ناسا به‌زودی با حیات فرازمینی ارتباط برقرار خواهد کرد. ویدیو منتشرشده توسط Anonymous، ابتدا با خواندن متنی از یک مقاله در پاسخ به جلسه‌ کمیته‌ کنگره و با موضوع پیش‌بینی قریب‌الوقوع کشف حیات فرازمینی آغاز می‌شود.
در این ویدیو همچنین نقل‌قولی از دکتر توماس زورباچِن، معاون مدیریت ناسا، بیان می‌شود. دکتر زورباچِن در طی سخنرانی خود در جلسه‌ی کنگره با موضوع پیشرفت‌های جستجوی حیات، در ماه اپریل، گفت:

تمدن ما در شرف کشف شواهدی مبنی بر حیات بیگانگان در عالم است. با در نظر گرفتن تمامی تلاش‌ها و مأموریت‌های متفاوتی که به‌طور خاص به دنبال کشف شواهدی مبنی بر حیات بیگانگان انجام‌ شده است، ما در شرف ایجاد یکی از عمیق‌ترین و بی‌سابقه‌ترین اکتشافات در کل تاریخ هستیم.