-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ تیر ۱۱, یکشنبه

پوتین و زوگانف

زیگانف در همین دیدار آمادگی حزب کمونیست روسیه برای برگزاری هرچه باشکوه تر یک صدمین سالگرد انقلاب اکتبر را اعلام کرد.در آستانه سفر پوتین به آلمان و شرکت در اجلاس جی 20 که در شهر هامبورک آن کشور برگزار می شود، رئیس جمهور روسیه پوتین با دبیرکل حزب کمونیست روسیه زوگانف در دفتر کار ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کردند. بخش اول و مقدماتی این دیدار با حضور خبرنگاران بود و ادامه آن بدون حضور آنها. آن بخشی از اطلاعات رسمی که درباره این دیدار و گفتگو از طریق تلویزیون روسیه 24 منتشر شده چنین است که زوگانف درباره طرح حزب کمونیست روسیه برای برون رفت از بحران اقتصادی روسیه را با پوتین مورد بررسی قرار دادند.

زیگانف در همین دیدار آمادگی حزب کمونیست روسیه برای برگزاری هرچه باشکوه تر یک صدمین سالگرد انقلاب اکتبر را اعلام کرد. زیگانف همچنین در مورد افزایش رشد اقتصادی روسیه برنامه هایی را پیشنهاد كرد. پوتین گفت كه به تازگی با میرونف و ولودینیم (دبیر حزب عدالت روسیه و ولودین دبیر حزب وحدت روسیه) ملاقات هایی در همین زمینه داشته است. زیگانف نیز گفت برای خروج از بحران من یك برنامه ای را با خود آورده امم و میخواهم آن را به شما معرفی كنم. من فكر میكنم قادر خواهیم بود بودجه كشور را بالا ببریم. از جمله مفاد این طرح فراگیر کردن دانش برای همگان است تا از فرار مغزها بتوانیم جلوگیری کنیم.