-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ تیر ۲۵, یکشنبه

نماینده حنیف اتمر درقندهار: کودتای سفید در راه است

همایون همایون با سعی و فشار حنیف اتمر به معاونت ولسی جرگه رسیده است.


همایون همایون، معاون اول مجلس نمایندگان در نشست روز شنبه 24 سرطان 96 گفته است که در تمام ولایت ها وحشت به میان آمده است و ثبات سیاسی، امنیتی و اقتصادی را صدمه زده است اما رئیس جمهور 30 میلیون نفر را فریب می دهد و به خاطر منافع خود و حلقه اطرافش کار می کند که اگر از این کار دست برندارد مردم به جانش برخواهند خاست و یک کودتای سفید در برابر وی انجام خواهند داد.

همایون گفته است که از رییس جمهور به عنوان وکیل و نماینده مردم خواهش دارم که دست از عوام فریبی بردارد و به این کارش پایان دهد؛ چرا که با ادامه این روند کشور دچار بحران جدی تر می شود.

معاون اول مجلس با اشاره به این که سیاست‌های نادرست غنی سبب شده ناامنی‌ها در سراسر کشور گسترش یابد بیان داشت که رییس جمهور با ادعای افتتاح پروژه‌های زیربنایی مردم را فریب می‌دهد و همچنین خودش با تک‌روی سیاسی و انحصارگرایی قدرت، زمینه‌ساز تشکیل ایتلاف‌ها و بی‌ثبات سیاسی در کشور است.

به تازگی 60 نفر از نمایندگان مجلس در قندهار گردهم آمدند و مواضع انتقادی در برابر حکومت وحدت ملی ایراد کرده اند و این موضوع سبب دودستگی در مجلس شده است.