-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ مرداد ۹, دوشنبه

فواحش تروریست حالا پشت خانه های خود دق شده اند


این گزارش به عین نشان می دهد که داعش یک پروژه غربی است.چهار زن آلمانی دستگیرشده در موصل عراق متهم اند که برای جریان تروریستی داعش در جهت تامین موازین شرعی و اخلافی فعالیت می کرده اند. گفته می شود که این چهار زن در خطر اعدام نیستند.
هفته نامه آلمانی "اشپیگل" در شماره آتی خود به نقل از منابع امنیتی آلمان نوشته است که این چهار زن آلمانی در خدمت جریان تروریستی داعش بوده و در گردان زنان در رقه و موصل موسوم به "کتیبه الخنساء" فعالیت می کرده اند.
این زنان آلمانی وظیفه داشتند که زنان این دو شهر را مقید به تابعیت از معیارهای حجاب اسلامی تعیین شده از سوی داعش کنند. هر زنی که این مقررات را رعایت نمی کرد، یا زیر چادر آرایش کرده بود، به ضربات شلاق محکوم می شد.
به گزارش دویچه وله، گفته می شود که رویای پیوستن به جریان تروریستی داعش در این زنان از میان رفته است. یکی از این زنان لیندا و. ۱۶ ساله اهل ایالت زاکسن در شرق آلمان است. او می گوید که تنها هدفش "بازگشت به خانه" است.
چهار زن آلمانی، لیندا و.، فاطمه م.، لامیا ک. ۵۰ ساله و دخترش نادیا ه. که امروز ۲۰ ساله است، در سال ۲۰۱۴ به مناطق جنگی رفته و به صفوف داعش پیوستند.
خبرگزاری فرانسه گزارش داده است که لیندا و. ۱۶ ساله و سه زن آلمانی جهادگرای دیگر که همسران فرماندهان جریان تروریستی داعش بوده اند، در جریان تصرف موصل از طرف نیروهای مسلح عراق دستگیر و زندانی شده اند.
گفته می شود که دو تن از این زنان به تبلیغات برای "دولت اسلامی" در اینترنت مشغول بوده و نفرات جدید را تشویق به پیوستن به این سازمان تروریستی می کرده اند.
دولت آلمان پس از ارتباط اولیه با مقامات عراقی دریافته است که مجازات اعدام هیچ یک از این زنان را تهدید نمی کند. مقامات عراقی در مذاکره با نهادهای آلمان اعلام کرده اند که این چهار زن متهم به کشتن کسی نیستند و در عملیات جنگی نیز شرکت نداشته اند.
دادستانی فدرال آلمان علیه این چهار زن دادخواستی تهیه کرده است. اتهام این چهار زن احتمالاّ عضویت در سازمانی تروریستی است. لیندا و. همچنین متهم است که اقداماتی خطرناک علیه آلمان را برنامه ریزی کرده است.
 لیندا و. در سال گذشته میلادی (۲۰۱۶) به سوریه رفت و آنجا با یکی از فرماندهان داعش عروسی و فعالیت هایش را آغاز کرده است. گفته می شود که همسر او در جریان درگیری های نظامی کشته شده است.