-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ تیر ۱۵, پنجشنبه

افشای برده داری در سیاره مریخ

 

در روز پنجشنبه، بیست و نهم جون 2017  یک برنامه رادیویی معروف، منجر به طرح ادعایی جنجالی شد. برنامه «جنگ اطلاعات» (InfoWars) به مجری‌گری الکس جونز (Alex Jones)، در واقع یک تاک‌شوی رادیویی است که به بررسی نظریه‌ها و ادعاهای توطئه می‌پردازد. در این قسمت از برنامه، مهمانی با نام رابرت دیوید استیل (Robert David Steele)، ادعا کرد که سیاره مریخ توسط انسان به سکونت در آمده و انسان‌ها بر خلاف میل و علاقه خودشان، به سیاره مریخ فرستاده می‌شوند!
این مهمان مدعی شد که سیاره مریخ توسط انسان کلونی‌سازی گشته و کودکان در مریخ به عنوان برده‌هایی ضعیف در حال فعالیت هستند. ماموریت فضایی مذکور، به مدت 20 سال است که آغاز گشته و کودکان با حاضر شدن در سطح سیاره سرخ، چاره‌ای جز تن دادن به وظایف تعریف شده ندارند. طرح این ادعا از سوی مهمان این برنامه، خیل عظیمی از سوالات جنجالی را به راه انداخت؛ آیا به واقع ناسا در حال برده داری کودکان در سیاره مریخ است؟
الکس جونز به عنوان مجری این برنامه رادیویی اظهار کرد: من و بسیاری از مردمان دیگر، به خوبی می‌دانیم که بیش از 90 درصد ماموریت‌های ناسا به صورت محرمانه به اجرا درمی‌آید. حتی برخی از مهندسین عالی رتبه ناسا گفته‌اند که چیزهای زیادی وجود دارند که عموم مردم هیچ تصوری از آن‌ها نیز ندارند! واضح است که آن‌ها دوست ندارند ما از بسیاری از واقعیت‌ها مطلع باشیم؛ چرا که به محض نزدیک شدن فضاپیماهای رباتیک به این کلونی انسانی، تمامی سیستم‌ها به کلی خاموش می‌شوند.