-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ تیر ۱۵, پنجشنبه

کانون فتنه در منطقه عربستان است


 
شواهدی روز به روز بیشتر عیان می شود که طرح های بسیار جدی برای درگیر کردن ایران در یک جنگ منطقه ای وجود دارد. این را هم رسانه ها و مقامات روسیه می گویند و هم رسانه ها و مقامات امریکائی به آن اشاره می کنند. اشارات مهمی در مقاله حسین موسویان مذاکره کننده ارشد سابق اتمی که فعلا در امریکا مستقر است وجود دارد. مجموعه این اطلاعات و اشارات نشان میدهد که امریکا و اسرائیل نمی خواهند شکست در سوریه را بپذیرند و در ادامه همین نخواستن، می خواهند ایران را در خلیج فارس به یک جنگ مذهبی بکشانند.
امریکا نه تنها نگران قطع نفت خلیج فارس نیست، بلکه با تولید نفت آلاسکا و آزاد سازی سوخت فسیلی خود را آماده این شرایط نیز کرده است. این جنگ و بسته شدن راه عبور نفت از خلیج فارس بزرگترین ضربه را به اروپا و چین و هندوستان می تواند بزند و امریکا همین را می خواهد. کانون فتنه در منطقه عربستان است و کانون فتنه در داخل ایران بازندگان انتخابات 96 و آن جناح است که حفظ قدرت را در یک جنگ جستجو می کند.