-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ مرداد ۱۱, چهارشنبه

آماده گی احمدی نژاد به انجام عملیات انتحاری

آماده فدا کردن جان و مال و آبرویمان برای مردم هستیم.


او دربرگه تویترش نوشت: حمید بقایی و دیگر دوستان و اینجانب قدر این موهبت الهی و جوشش عواطف گرانقدر مردمی را به خوبی می شناسیم و به فضل الهی ذره ای از مسیر خدمتگزاری و دفاع از حقوق اساسی ملت فاصله نخواهیم گرفت.

در ازای این همه خوبی و بزرگواری و مهربانی مردم ، فدا کردن جان و مال و آبرو در دفاع از حقوق و منافع ملت ، متاعی کم قیمت است که با افتخار آماده تقدیم آن هستیم.

گزارش قبلی: سایت دولت بهار: محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق با صدور اطلاعیه‌ای، ادعاهای دادستان دیوان محاسبات را تکذیب کرد و گفت اظهارات دادستان دیوان محاسبات غیرقانونی و اتهامات سراسر کذب است.

احمدی نژاد گفت: اینجانب اصرار داشته و دارم که مانند ۱۲ سال گذشته به خاطر مصالح کشور در برابر این رفتارهای ضداخلاقی و ضد مردمی به سکوت خود ادامه دهم لیکن امروز احساس وظیفه می‌کنم تا پشت پرده این نقشه شوم و این اقدامات زشت را برملا نمایم. به لطف خداوند و به زودی شرح کاملی از اصل ماجرا و توطئه‌های غیر اخلاقی طراحی شده را با شما در میان خواهم گذاشت.