-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ مرداد ۲۹, یکشنبه

ملااحمدحنفی: برنامه ریزی ادامه ترور رهبران ضدطالب

به نقل از ملا احمد حنفی از سخنگویان طالبان و افراد نزدیک به عناصر استخباراتی این گروه، اخیرا استخبارات طالبان از طریق مرتبطین خود در ای اس ای مطلع شده اند که امنیت ملی افغانستان با هماهنگی آمریکایی ها و عربستانی ها قصد دارند یک سلسله اقدامات تروریستی علیه رهبران ایتلاف نجات انجام داده و مشابه اقدامات گذشته مسوولیت آن را متوجه طالبان سازند. 

به گفته ی وی خبری موثق دریافت شده که دولت آمریکایی تصمیم به ترور رهبران ایتلاف از جمله محقق گرفته است و در این زمینه با ریاست امنیت ملی توافقات پنهانی نموده اند و قرار است امنیت ملی آن را اجرایی نمایند. 

آنها می خواهند همانند انفجار مقابل سفارت آلمان از یک تانکر مملو از مواد منفجره استفاده نمایند تا منزل محقق به طور کلی نابود شود و قرار است تعدادی از نیروهای انتحاری بلافاصله پس از انفجار وارد منزل شده و محقق و خانواده اش را از بین ببرند. سخنگوی طالبان هرگونه اقدامی علیه رهبران ایتلاف را در شرایط فعلی متوجه دولت ساخته است .