-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ شهریور ۱۲, یکشنبه

نسل کشی دربرما بخشی از جنگ هند با چین است

مطالعات مقدماتی من نشان می دهد که کشتار هولناک و سازماندهی شده اقلیت مسلمان در برما، بخشی از نبرد مخفی درحال گسترش بین چین و هند است. 
 نخستین جنگ و جهاد نیابتی در آینده نزدیک یا دورعلیه چین احتمالن از همین برما شراره خواهد زد. اختلاف مرزی و تصادم منافع بین دو پرنفوس ترین کشورهای کره زمین پیشینه طولانی دارد و بسیار عمیق ( چیزی معادل گره گاه خطرناک مثل کشمیر) است. نظامیان مسلط بر برما از پکن هدایت و اکمال می شوند. اگر درهای تفاهم باز نشود برما خط نبرد آینده بین هندو چین خواهد بود.
هندی ها در نبردهایی که بی گمان داغ خواهد شد از قدرت اسلام علیه چین دکتاتور استفاده خواهد کرد. بنگله دیش ( کشورفقیر و پرنفوس مسلمان)‌ پیشاپیش از سوی قدرت نفودی فراگیر و نرم هندی ها ریزرف شده است.
از هفته پیش که مقامات چین علیه هند پیوسته در منطقه مرتفع «لدک» هشدار و خطر صادر می کردند اکنون اردوی چین از برداشتن آخرین گام به سوی نیروهای هند در منطقه منصرف شده اما تحرکات چند جانبه هند به شمول اعمار جاده ای حیاتی درین منطقه همچنان ادامه دارد. هندی ها از ده ها سال پیش جنگ اجتناب ناپذیر درین منطقه را پیش بینی کرده اند. همچنان جنگ زیرزمینی و رسانه ای ناشده بین هند و چین در گردنه های واخان و پامیر نیز در جریان است. هندی ها درنقش متولی اصلی مدیریت اقتصاد وسیاست آینده افغانستان برآمد کرده اند و تقرب چین بر بام دنیا را معادل اعلام جنگ تلقی می کنند. هندی ها پاکستان و چین را درارتفاعات کلیدی هیمالیا نیز در حالت انفعال قرار داده اند.