-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ شهریور ۲۲, چهارشنبه

قطعه «سگ های ارگ» به قومانده گل نبی «احمدزی» اکنون کجاست؟


تروریزم دربغل گوش تان نعره می زند. غیرازین است که با تروریزم دریک ائتلاف و مشارکت قرار دارید؟گارنیزیون کابل و نیروهای ویژه ارگ که در کشتن دانشجویان و تحصیل یافته های پایتخت از یکدیگر سبقت می گرفتند، دربرابر خیزش دسته جات طالب و داعش در بگرام که آشکارا بیرق طالبان را برافراشته اند، غرقه در سکوت اند. گزارش های دقیق وجود دارد که قره باغ به کنام دشمنان امنیت کشور مبدل شده است.
جوانان «رستاخیزتغییر» را به نام آشوبگر ومخل امنیت تیرباران کردند، اما گروپ اپراتیفی دشمن همین حالا بلوا برپا کرده و دانشگاه پایتخت را بسته اند. «شارون احمدزی» کجاست؟

صبح روز سه شنبه 21 سنبله 96 شماری از گروپ های لانه کرده در ولسوالی قره باغ ولایت کابل به دلیل توهین نیروهای امریکایی به مقدسات دینی و کشتار مسلمانان در میانمار دست به تظاهرات زده و برای ساعتی شاهراه کابل_شمال را به روی ترافیک مسدود کردند.
زمانی که قتل دسته جمعی در شفاخانه نظامی کابل، ارگان رجال برجسته، اکادمی پلیس، مدارس شیعیان و ده ها محل دیگر به راه افتاد، این حلقات اپراتیفی درکجا بودند؟ گارنیزیون چرا به سرکوب این ها نرفت؟ غدر وفریب و سرکوب هماره در روان مردم افغانستان ذخیره می شود تا روزی به شکل یک انفجار اجتماعی ظاهر شود.