-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ شهریور ۲۲, چهارشنبه

درکنگره امریکا دود سردرگمی و مایوسی نسبت به اوضاع افغانستان پیچیده است

به گزارش راشیا تودی راند پاول سناتور جمهوری خواه وعده داده است که تا زمانی که کنگره در رابطه به استفاده از نیروی نظامی در عراق و افغانستان وعده اصلاحات ندهد، لایحه هفت صد میلیونی در امور دفاعی را به تاخیر می اندازد. راند با اشاره به افغانستان درتویتر خود نوشت: ما شانزده سال آنجا بوده ایم. اکنون زمان پایان بخشیدن به حضور ما درآن جاست. اکنون زمان آن است که کنگره رای بدهد که حضور ما درآن جا خاتمه یابد یا خیر. پاول یاد آورشد که مجلس سنا به خاطر اعتراض وی در برابر یک «درخواست قانونی» قرار گرفت که نتوانست در مورد لایحه تصمیم بگیرد.
راند پل گفت وی به خاطر سربازان امریکا دست به اعتراض زده است و افزود: «منافقین» خوشحال اند که از روی «تظاهر نسبت به وظیفه قانونی ما برای اعلام جنگ» از خود نگرانی نشان بدهند اما ازین هم راضی اند که در برابر هرگونه رای گیری به منظور پایان دادن به هفت جبهه جنگی سنگ اندازی کنند. 

 
 
.