-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ مهر ۴, سه‌شنبه

یک زن وشوهر سی انسان را کشته وخورده اند

این زوج هیولایی گوشت آدم ها را مثل ران های گوسفند در یخچال نگه داشته و هروقتی گرسنه می شدند تناول می کردند.


 
رسانه‌هاي روسيه روز دوشنبه با انتشار خبر هولناکي به نقل از پليس يکي از مناطق جنوب اين کشور گزارش دادند که يک زوج‌ آدم‌خوار بيش از 30 نفر را به طور کامل خورده‌اند.
زوج آدم‌خوار به گزارش گروه بين‌الملل خبرگزاري ميزان، رسانه‌هاي روسيه از بازداشت زوجي آدم‌خوار خبر دادند که طي سال‎هاي گذشته بيش از 30 نفر را خورده‌اند.
رسانه‌‌هاي محلي منطقه «کراسنودار» در جنوب روسيه به نقل از پليس اين منطقه روز دوشنبه گزارش دادند که زن و مردي آدم‌خوار بازداشت شده‌اند که تحقيقات اوليه نشان مي‌دهد از سال 1999 تاکنون بيش از 30 نفر را خورده‌اند.
بنا به اين گزارش، پليس اين منطقه اعلام کرده که اين زن و مرد آدم‌خوار در بازجويي‌ها اعتراف کرده‌اند قسمت‎هايي از بدن قرباني‌هاي خود را براي مصرف آينده در يخچال خانه نگهداري کرده‌اند. به نوشته «راشاتودي» اين زوج قرباني‌هاي خود را مي‌ربودند، به قتل مي‎‌رساندند و سپس گوشت آنها را مصرف مي‌کردند.