-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ مهر ۹, یکشنبه

روایت پیدایش نسل انسان توسط موجودات فضایی در کتیبه‌های سومر باستان

زکریا سیتچین، مترجم کتیبه های باستانی سومری
 منبع: گجت نیوز
 
در حدود 450 هزار سال قبل، ساکنین سیاره نیبیرو از وجود معادن بسیار غنی طلا، در سیاره زمین مطلع شدند. از این رو گروهی از مردان خود را برای یک سفر استعماری به زمین ارسال کرده و در خلیج فارس به زمین نشستند.
مسافرین زمین، تعداد 8 شهر بزرگ را بر روی سیاره مادری ما ایجاد کردند. Enki که در باورهای سومریان باستان به عنوان خدای “علم” شناخته می‌شود، قسمت‌هایی از آرایش ژنتیکی نیبیرویی‌ها را بر روی موجودات زمینی اعمال کرد و از آنان گونه‌هایی هوشمند و پیشرفته را ساخت. علت اصلی طراحی چنین موجوداتی در آن زمان، استفاده از آن‌ها به عنوان کارگران معدنچی بوده است.
بر اساس نوشته‌های ترجمه شده از سوی زکریا سیتچین، شهرهای ساخته شده توسط بیگانگان، در جریان طوفان بزرگ (داستان حضرت نوح) در حدود 30 هزار سال قبل، به کلی از بین رفتند.
بر اساس آثار بر جای مانده از گفته‌های سومریان باستان ، زمانی وجود داشت که در کره زمین هیچ انسانی به شکل موجودات امروزی وجود نداشت. هیچ خبری از تمدن و فناوری نبود و تنها ساکنین زمین، حیواناتی وحشی بودند. هزاران سال قبل، بیگانگان فضایی در قالب یک گروه 50 نفره از آنوناکی‌ها به زمین آمدند. آن‌ها در حدود 445 هزار سال قبل، از سیاره نیبیرو به زمین آمده و در خلیج فارس فرود آمدند.