-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ مهر ۱۷, دوشنبه

دقیقا چه اتفاقی در حال رخ دادن است؟

روزنامه عرب زبان رأی الیوم در گزارشی نوشت: دقیقا چه اتفاقی در حال رخ دادن است؟ آمریکا و هم‌پیمانانش برای منطقه چه در سر دارند؟ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا اخیرا و در زمان فراخواندن فرماندهان نظامی در کاخ سفید خبر جنگ را به ما داد.

این منبع نوشت: ترامپ در حاشیه این شام کاری موضع کشورش را نسبت به ایران و کره شمالی "آرامش قبل از توفان" توصیف کرد. وی گزینه‌های نظامی را با فرماندهان ارتش علیه این دو کشور بررسی کرد. زمانی که یکی از خبرنگاران از او پرسید که از چه توفانی صحبت می‌کند؟ او گفت که به زودی خواهید فهمید.

سوال دیگری هست که باید آن را مطرح کنیم: اگر جنگ نزدیک است ابتدا از کجا آغاز خواهد شد؟ از ایرانی که به حمایت از "تروریسم" و "برهم زدن ثبات منطقه" متهم شده یا از کره شمالی که ترامپ در سخنرانی‌اش در مجمع عمومی سازمان ملل گفته بود که اگر لازم باشد این کشور را کاملا نابود خواهد کرد.