-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ مهر ۲۵, سه‌شنبه

بیا علیه امریکا متحد شویم!


معاون پارلمان کره شمالی از حکومت ایران دعوت کرد تا با یکدیگر علیه بی‌عدالتی آمریکا تلاش کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، آندانگ چون، معاون پارلمان کره شمالی که ریاست هیات کره شمالی در یکصد و سی و هفتمین اجلاس اتحادیه بین المجالس در روسیه را بر عهده دارد، در دیداری با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از او خواست تا دو کشور علیه بی‌عدالتی آمریکا و برای مقابله با آن تلاش کنند.


آندانگ چون در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از سخنان لاریجانی گفت: ما یک عزم راسخ علیه متجاوزان داریم. ما و شما برای مدتی طولانی است که برای مقابله با آمریکا تلاش کردیم. بیایید برای مقابله با این بی‌عدالتی با یکدیگر تلاش کنیم. پیش‌تر علی لاریجانی از اقدامات آمریکا و سخنان ترامپ انتقاد کرده بود. او گفته بود که دونالد ترامپ به سازمان ملل بی‌احترامی کرده است و نمی‌تواند توافقنامه‌های بین‌المللی را اجرا کند.
همچنین پیش‌تر علی لاریجانی به خبرگزاری تاس گفته بود که او در مورد مسائل پیچیده مربوط به امنیت منطقه‌ای با هیات‌های ترکیه و عراق گفت‌وگو کرده است.