-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ مهر ۱۸, سه‌شنبه

درآمد میلیون ها دالری دولت اسلامی (داعش) از ارایه خدمات جنسی اجباری

به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، گروه های تروریستی از جمله داعش و بوکوحرام با توجه به اینکه منابع مالی آنها از فروش نفت و مالیات به پایان رسیده است به عملیات گروگان گیری و فروش برده های جنسی برای کسب درآمد روی آورده اند.
براساس تحقیقات انجام شده در انجمن "هنری جکسون"، ربودن انسان ها حدود ۱۰ تا ۳۰ میلیون دلار در سال گذشته برای داعش درآمد به همراه داشته است.
در گزارش این اندیشکده امنیتی و سیاست خارجی، جزئیاتی از چگونگی استفاده افراط گرایان از خشونت های جنسی از جمله تجاوز، بردگی جنسی، ازدواج اجباری برای جذب نیروهای جدید و مجازات افرادی که سرپیچی می کنند ارائه شده است.
این مطالعه براساس اظهارات قربانیان از جمله یک دختر ۱۰ ساله لیبیایی است که بارها توسط قاچاقچیان انسان مورد تجاوز قرار گرفته و اکنون در یک کمپ ساکن است.
رئیس کمیته منتخب امور داخلی مجلس عوام انگلیس اعلام کرد: داعش، بوکوحرام و دیگر گروه های شیطانی به طور فزاینده قاچاق انسان را به عنوان یک منبع درآمد احتمالی می دانند. ما می دانیم که تروریست ها از خشونت جنسی به عنوان سلاحی برای ایجاد رعب و وحشت در جوامع استفاده می کنند.