-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ آبان ۲۸, یکشنبه

مرض قرن نوزده افغانستان به عرب ها سرایت کرد

آینده عربستان مرچ سرخ است.
سایت خبری-تحلیلی «میدل ایست آی» انگلیس، خبر داده که «متعب بن عبدالله» پسر شاه سابق این کشور به همراه پنج شاهزاده دیگر در بازداشت و بازجویی ها، مورد شکنجه واقع شده و به مداوا نیاز دارند.
در خبر این رسانه انگلیسی آمده است: «شاهزاده متعب بن عبدالله پسر ملک عبدالله متوفی که زمانی به عنوان ولی عهد مورد بررسی قرار گرفته بود، به همراه پنج شاهزاده دیگر در جریان بازداشت و بازجویی در ریاض، کتک خورد و شکنجه شد».
گفته می شود همه این شش شاهزاده 24 ساعت پس از بازداشتشان به بیمارستان منتقل شدند. وضعیت بد یکی از این شاهزاده ها سبب انتقال او به بخش مراقبت های ویژه شد.
این رسانه گزارش داد: «به کارکنان بیمارستان گفته شد که جراحات وارده به (این شش شاهزاده) در نتیجه "تلاش برای خودکشی" بود. همه (شاهزاده ها) به شدت کتک خورده بودند اما هیچ کدام شکستگی نداشتند. اثرات باقی مانده بر بدن های آنها مانند اثرات به جا مانده از پوتین های نظامیان است».