-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ آبان ۲۹, دوشنبه

این مرد از ریاکاری دایناسورهای اسلامی پرده برداشت

شکی وجود ندارد که ایران، پاکستان وافغانستان هم ناگزیر با اسرائیل ساخت وبافت هایی دارند. چرا؟  عشوه خری فرق اسلامی به اسرائیل به هدف هدف گوشت های همدیگر، نیاز همیشه گی آن هاست. برای نخستین بار یک مقام ارشد اسرائیل از ارتباط مخفیانه این کشور با عربستان برای مقابله با ایران سخن گفته است.
به گزارش رویترز، یووال استاینیتز وزیر انرژی اسرائیل امروز به رادیو ارتش اسرائیل گفت: "ما در واقع چنین رابطه‌ای داریم که بخشی از آن از بسیاری از مسلمانان و کشورهای عربی مخفی است اما معمولا طرفی که از این ارتباط شرمنده نیست ما هستیم."
"طرف مقابل است که علاقه دارد این روابط بی سر و صدا بماند. از نظر م
ا معمولا مشکلی نیست، اما ما به خواست طرف دیگر احترام می‌گذاریم، چه عربستان سعودی باشد یا دیگر کشورهای عرب و اسلامی. بیشتر از این هم هست اما ما آن را محرمانه نگه می‌داریم."
سه روز پیش، گادی آیزنکوت، رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل در مصاحبه‌ای کم‌سابقه با روزنامه اینترنتی ایلاف عربستان سعودی، ایران را "بزرگ‌ترین تهدید برای منطقه" خوانده و گفته بود اسرائیل و عربستان سعودی در باره نیات ایران در منطقه اتفاق‌نظر دارند.