-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ آبان ۱۲, جمعه

حرمین شریفین به همجنس گرا ها مسجد می سازد!

سالیان سال درافغانستان زخمی به حکم دجالی یک چشم به نام امیرالمومنین بالای مسلمان، هندو، بی عقیده و ملای عابد در هر دور گردش شلاق به دستان، نماز های جبری و مکرر می خواندند.
 

 
 
انسان افغانستان چقدر از دست این ملاعنه جفا کشیده است. چه مردمان محترمی که به نام نداشتن ریش به اندازه یک قبضه، سیلی، تازیانه شرعی و لگد خوردند و درانظار خلایق فحش شنیدند. به نام حجاب عصر جاهلیت خلفا زنان زیادی ترسانده، گزیده و متروک شدند و به طور شرعی درانظار دیگران چوب زده شدند وشخصیت شان را خرد کردند.
حالا برای پرهیز از انقلابات داخلی و چرخ سنگین وزن زنده گی مدرن حاضر شده اند که برای همجنس گرایان، لیبرال ها و بی حجاب ها مسجد بسازند!
یک روزنامه آلمانی اعلام کرد که عربستان سعودی از بنیانگذار مسجد جدیدی که افراد بی‌حجاب و همجنسگرایان می‌توانند در آن نماز بخوانند، حمایت مالی کرده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، روزنامه آلمانی «دی تاگس تسایتونگ» فاش کرد عربستان اقدام به حمایت مالی از بنیانگذار مسجد لیبرال جدیدی کرده که به تازگی در برلین افتتاح شده و مردان و زنان بصورت مختلط و بدون حجاب می توانند در آنجا نماز بخوانند.
این مسجد که نام خود را از ابن رشد، فیلسوف مسلمان و گوته، شاعر مشهور آلمانی گرفته است، درهایش علاوه بر مسلمانان، به روی همجنسگرایان نیز باز است و مردان و زنان بصورت مختلط و در کنار هم و بدون حجاب می توانند به اقامه نماز بپردازند. همچنین در این مسجد زنان می توانند امام جماعت باشند.