-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ آبان ۳۰, سه‌شنبه

این شیرسوخته از پرخوری مریض شده است

این آقا نمونه کاملی از بیان این حقیقت است که قدرت، فساد و کوری می آورد.آن جا که کره شمالی ۶۰ روز است دست به آزمایش موشکی نزده است، بازار شایعات داغ شده و احتمال می رود که این رهبر جوان پیونگ یانگ ناخوش احوال باشد.
به گزارش ایسنا، به نوشته نشریه اکسپرس دیلی، طبق آخرین حضور کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در ملأعام، وزن او افزایش چشمگیری داشته و به نظر می رسید که برای ایستادن روی پایش چندان حال مساعدی نداشته باشد. کیم اخیرا در بازدید از یک کارخانه کفش سازی نامتعادل بوده و صورتش عرق کرده بود. او در بازدید از مکان دیگری مجبور شد تا روی صندلی بنشیند و وضعیتش به همان صورت باقی مانده بود.
عدم فعالیت تسلیحاتی این کشور شرق آسیا به نامساعد بودن حال جسمانی او نسبت داده می شود چرا که پیشتر کره شمالی شدیدا مشغول پرتاب های موشکی بود و با برقراری آرامش نسبی شایعات هم اوج گرفت. طبق گزارش ها، او احتمالا از نقرس، دیابت، بیماری قلبی و فشار خون رنج می برد.    
سبک زندگی تجملی رهبر کره شمالی به عنوان عامل حال جسمانی نامساعد او شناخته می شود. ظاهرا او به تناول پنیرها، آبجوها و ماهی های گران قیمت که عمدتا وارداتی هستند، تمایل مضاعفی دارد. حتی آشپزهای ماهری از سراسر جهان به خدمت اون درآمده اند تا وعده های غذایی اش را آماده کنند.
پیشتر هم سابقه داشته است که رهبر کره شمالی برای شش هفته غیب شده باشد و پس از آن هم کاشف به عمل آمد که از "شرایط جسمانی نامناسب" رنج می برده است. همچنین مشخص شد که تیمی از پزشکان به صورت شبانه روزی از او مراقبت می کردند.