-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ آبان ۱۳, شنبه

روسپی فرانسه ای که هوس مردان داعش کرده بود

ماجرای مارگو، زن فرانسوی که به اسلام گروید.
مارگو در چهار سال حضورش در میان نیروهای داعش با چهار تروریست در سوریه ازدواج کرده است که سه نفر از آنها در جنگ کشته شده اند.مارگو زن ۲۷ ساله اهل نانت فرانسه که دارای سه فرزند (۶ساله، ۳ساله و ۵ماهه) است و در رقه، مقر خلیفه خودخوانده داعش دستگیر شده بدنبال بازگشت به فرانسه است.

به گزارش تسنیم، مارگو می‌گوید: «من برای ازدواج هایم متاسفم. دوست داشتم زندگی آرامی داشته باشم با یک نفر ازدواج کنم و بچه هایم از یک شوهر باشند. دوست داشتم در کشوری مسلمان در آرامش زندگی کنم.»
مارگو در جریان فرار داعشی ها از رقه توسط نیروهای کرد سوریه دستگیر شد و اکنون در شمال سوریه نگهداری می شود.
او در مصاحبه ای با خبرنگار شبکه دو فرانسه می گوید:‌«من زمان زیادی در رقه محبوس بودم. چرا که یک زن تنها از نظر نیروهای داعش باید محبوس در محلی که به چنین زنانی اختصاص داشت، می بود.»

مارگو در چهار سال حضورش در میان نیروهای داعش با چهار تروریست در سوریه ازدواج کرده است که سه نفر از آنها در جنگ کشته شده اند.
او می گوید که یک بار تلاش کرده از دست نیروهای داعش فرار کند اما شرایط بسیار خطرناک بوده است. او می افزاید: «در واقع داعش به روی کسی که بخواهد فرار کند شلیک می کرد. اگر در بین زنانی که بودم، کسی می گفت می خواهد فرار کند او را لو می دادند و دستگیر می شد.»
مارگو آماده است که در صورت بازگشت به فرانسه به زندان برود. خواسته او از رئیس جمهوری فرانسه اینست که اجازه دهد فرزندانش به فرانسه بازگردند.
با این حال مارگو می گوید: «می دانید که من حتی نام رئیس جمهوری کنونی فرانسه را نمی دانم. وقتی در رقه محبوس بودم اولاند رئیس جمهوری بود و از آن به بعد به اخبار دسترسی نداشته ام.»
برخی از عناصر فرانسوی که در جریان ظهور داعش در سوریه و عراق به این گروه پیوسته بودند اکنون بعد از تضعیف این گروه در پی بازگشت به فرانسه هستند.
بیش از ۲۰ خانواده فرانسوی با نوشتن نامه ای به امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه از وی خواسته اند اجازه دهد اعضای خانواده هایشان که جذب داعش شده اند اما اکنون پشیمانند و می خواهند به فرانسه بازگشته تا در دادگاه‌های فرانسه محاکمه شوند.