-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ آبان ۱۱, پنجشنبه

نقش بن لادن ازبک به این آقا اعطاء شده است

خوش مزه ترین نکته این است که سه مقام رسمی به نیویورک تایمز تایید کرده اند که سایپف خان ازقبل «مورد توجه مقامات» هم بوده است. دا بله خوشحالی!طالب از دست رفته و حالا یگانه بزنس، داعش خراسانی به رهبری ازبک مانده که آن هم فقط در شمال افغانستان لانه دارد. کار سوریه میان بازیگران تقریبن یک سره شده و آخرین و تعیین کننده ترین بستر زورآزمایی راهبردی در افغانستان درجایش باقیست. 
این مرد 29 ساله سیف الله سایپف نام دارد و بهتر ازین نمی شود یک نام متعارف برای یک داعش ازبکی اختراع کرد.
مشارالیه در تامپا در ایالت فلوریدا و پاترسون ایالت نیوجرسی مقیم بوده است.
سایپف در سال 2012 از لطف وعنایت سیستم عموتام مستفید شده بعد از اخذ روادید، مراحل اقامت قانونی را در امریکا طی کرده بوده و اخیرن راننده شرکت انترنتی اوبر بوده است. امریکا نمی گوید که وی از کجا درخواست پناهنده گی به امریکا داده بود، از ازبکستان یا از وزیرستان؟
خوش مزه ترین نکته این است که سه مقام رسمی به نیویورک تایمز تایید کرده اند که سایپف خان ازقبل «مورد توجه مقامات» هم بوده است. دا بله خوشحالی!
بنده احساس می کنم که رهبری داعش الخراسان احتمالن نه به عرب، پشتون یا پاکستانی بلکه برای یک مستحق الذمه ازبک داده خواهد شد. آیا شما هم همینطور فکر می کنید؟