-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ آذر ۳۰, پنجشنبه

این پوتین شیربرنجی اصلن سر ترامپ خبر نیست!

مدیر سابق آژانس اطلاعات ملی آمریکا گفته است که به نظر می رسد رئیس جمهوری روسیه با همتای آمریکایی خود همانند یکی از اموال و دارایی هایش رفتار می کند.
به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، جیمز کلاپر، مدیر سابق آژانس اطلاعات ملی آمریکا به شبکه خبری سی.ان.ان گفت: به نظرم اتفاقات این چند روز گذشته به خوبی نشان می دهد که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه چه فردی است. او به خوبی می داند که با یکی از "دارایی هایش" به چه صورتی رفتار کند و این دقیقا همان چیزی است که ما در شیوه رفتارش با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا شاهد هستیم.
مدیر سابق اطلاعات ملی آمریکا همچنین به این مساله اشاره کرد که پوتین در زمانی که یکی از افسران کا.گ.ب بود، یاد گرفت که چگونه باید از دارایی هایش به نفع خودش استفاده کند: "پیشینه و سابقه پوتین را به یاد بیاورید. او افسر سرویس مخفی زمان شوروی بود. آنها دارایی های خود را به خدمت می گیرند. حالا هم او به عنوان رئیس جمهوری روسیه می داند که چگونه باید چنین دارایی هایی را به خدمت بگیرد، مدیریت کند و از آن ها استفاده کند."