-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ بهمن ۲۲, یکشنبه

واکنش حفیظ منصور به اطلاع رسانی مشکوک «عقب نشینی جمیعت»

 
 
عبدالحفیظ منصور عضو شورای رهبری جمعیت اسلامی گفته است که هیات مذاکره کننده  جمعیت از هیچ خواسته خود در مذاکرات با حکومت وحدت ملی عقب نشینی نکرده است.

منصور در واکنش به اظهارات برخی از اعضای حزب جمعیت مبنی بر عقب نشینی این حزب از دو خواسته خود در مذاکرات با حکومت، گفته است که هیچکس صلاحیت آوردن تغییر در بسته پیشنهادی جمعیت اسلامی در برابر حکومت وحدت ملی را ندارد و هرگونه اظهار نظر که مغایر با خواسته‌های حزب باشد، نظر شخصی است و به هیچ عنوان نمایندگی از حزب جمعیت اسلامی نمی‌کند.

بتازگی عبدالستار مراد یکی از اعضای حزب جمعیت و عضو مذاکره کننده این حزب با حکومت، در یکی از مصاحبه‌های خود با یک رسانه خصوصی گفته است که حزب جمعیت از دو خواسته خود صرف نظر کرده است.

مراد گفته بود که حزب جمعیت، موضوع شناسنامه‌های برقی و برگزاری مجلس بزرگان (لوی جرگه) را از فهرست خواست‌های خود بیرون کرده است. عبدالستار مراد همچنین گفته است که بسیاری از خواسته‌های پیشنهادی حزب جمعیت از سوی حکومت پذیرفته شده اند.