-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ اسفند ۲۴, پنجشنبه

صندوق جهانی پول: ایران به سوی انهدام بانکی روان است

صندوق بین المللی پول بعنوان تازه ترین پیش بینی درباره اقتصاد بحران زده ایران اعلام کرد که  افزایش نرخ ارز در سال جاری و آینده نیز ادامه خواهد یافت و تورم در ایران از مرز 12 در صد خواهد گذشت و بسیاری از بانکها ، ناچار به اعلام ورشکستگی خواهند شد زیر نخواهند توانست معوقات (طلب) های خود را وصول کنند.

 صندوق بین المللی پول از ایران خواست سرمایه بانک‌هایی که امکان نجات دارند را  افزایش دهد و تکلیف بقیه بانکها را روشن کند.

این صندوق رشد اقتصادی بخش های غیر نفتی را منفی اعلام کرده است. اگر کارخانه ها راه اندازی نشوند بیکاری و فقر در اثر تعطیلی کارخانه ها و کارگاهها بیشتر است.

یک رسانه اینترنتی بنام "تجارت آگاه" می نویسد کهن واقعیت تلخ ورشکستگی بانکها به فساد و بی بند و باری حکومت بر می گردد بصورتی که میلیاردها دلار وامهای بدون گرو در اختیار عوامل شبكه هاى قدرت و حکومت قرار گرفته است و بلای جان اقتصاد و باعث ایجاد نقدینگی شده است. در واقع ریالهایی که بانکها به اين عوامل داده اند در طول سالهای گذشته به دلار تبدیل شد و از کشور خارج گردیده است.