-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ فروردین ۶, دوشنبه

این روحانی به مبارزه کارساز علیه رژیم روی آورد

موج تحول در ایران«محمدعلی آهنگران» فرزند حاج صادق آهنگران، اعلام کرد که با ساختار اصلاح طلبی موجود خداحافظی کرده است. او در چهار سال اخیر خود را جزو جریان اصلاحات معرفی می‌کرد.

به گزارش انصاف نیوز، وی گفت: بر خلاف بیست سال گذشته که به اصلاح طلبی بطور کامل اعتقاد داشتم دیگر معتقد نیستم که اصلاح طلبی با ساختارها و روش های موجود بتواند جوابگوی تحولات اجتماعی پیش رو باشد. جریان اصلاح طلب امروز نه توان برنامه ریزی برای حل مشکلات آینده را دارد نه نیروی توانمند و تازه نفس و مقبول تربیت کرده نه گفتمانش را با نیازهای روز جامعه ایران تطبیق داده است.

وی افزود: بهعنوان یک طلبه امروز بر دوش خودم وظایف روشنگری و روشنفکری دینی احساس می کنم که باید از حقوق مردم به خصوص فرودستان و زنان و جوانان دفاع کنم و دیگر در خودم هیچ تعهدی به هیچ گروه سیاسی دیگر جز ملت ایران احساس نخواهم کرد. من با خدای خود عهد کرده ام تا آخرین لحظه عمر جایی بایستم که مردم ایستاده اند.