-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ اسفند ۱۶, چهارشنبه

توقف کامل پروازهای مستقیم آمریکا به مسکو

مجموعه ای این گزارش ها درواقع دماسنج اوضاع پشت پرده بین قدرت های رقیب است.

شرکت هواپیمایی دلتای امریکا از توقف کامل پروازهای مسکو به شهرهای مهم امریکا خبر داد.
به گزارش ایسنا از کمرسانت، کمپانی هواپیمایی دلتا اعلام کرد: در فصل تابستان علی‌رغم افزایش سفرهای خارجی فصلی، این‌گونه پروازها از مسکو انجام نخواهد شد و از این پس مسافران روس می‌توانند با شرکت‌های همکار همانند کی‌ال‌ام و ایرفرانس پس از سفر به پاریس و یا آمستردام به امریکا سفر کنند.
در آخر سال ۲۰۱۵ میلادی این شرکت امریکایی به دنبال کاهش ترافیک مسافربری از روسیه به خارج از این کشور، به طور چشمگیری تعداد پروازهای خود از مسکو را کم کرد اما در فصل تابستان مجددا از سر گرفت.
در حالی که از سال ۲۰۱۷ میلادی تا کنون شمار مسافران پروازهای خارجی در روسیه بیش از ۴ درصد رشد داشته این شرکت هوایی امریکایی تصمیم به قطع پروازهای مستقیم خود از مسکو گرفته است.
تنش دیپلماتیک میان روسیه و امریکا و در پی آن توقف صدور ویزاهای گردشگری امریکا در کنسولگری های این کشور در روسیه، باعث کاهش شدید تعداد مسافران شده است.