-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ اسفند ۲۴, پنجشنبه

خلیلی به اعلامیه طالب مثل نص قرآن استناد می کند!

سرانجام نقطه مشترک بین کریم خلیلی و شبکه تروریستی طالب دریک تصادف مبارک آن هم دقیقن در روز شهادت اولین رهبرحزب وحدت اسلامی کشف گردید.
محمد کریم خلیلی، می‌گوید حکومت و طالبان در قبول راه حل نبودن جنگ، با هم نقطه مشترک دارند.

پایه استنادی آهنین این سخن آقای خلیلی، بیانیه‌های رسمی شبکه تروریستی است. بزرگ ترین پیشرفتی که خلیلی در مذاکرات صلح !! با تروریزم بیان کرد «تبادل نظرهایی غیرسمی» است!

جالب این جاست که مشارالیه این سخنان را در مراسم ۲۳مین سالروز شهادت استاد عبدالعلی مزاری که به وسیله طالبان انجام گرفت، بیان کرد و گفت نباید گذشته‌ها مانعی در مقابل صلح باشد، زیرا فکر کردن به گذشته دوباره "جوی خون" راه خواهد انداخت. این درحالی است که کلمه صلح، رمزعبور جنگ های فصلی است اما خلیلی آن را جدی گرفته است.
خلیلی سپس به تکرار اوهام پرداخت و اظهار داشت:

"در این راستا (روند صلح) با وجود همه بدبینی‌هایی که وجود دارد ... ما در سال پیش رو گام‌های استوار برای ختم جنگ، کاهش جنگ و برای رسیدن به صلح برخواهیم داشت. ما سال پیش رو را یک سال خوب می‌بینیم و امیدوارم که رهبری حکومت وحدت ملی از گام‌هایی که برداشته می‌شود، حمایت کند که یقینا حمایت می‌کند."
اشاره: بنده از سخنان آقای خلیلی سردر نمی آورم. اما هزار در صد اعتقاد دارم که وی یک درصد به ادعا ها و پریزنتیشن خودش باور ندارد.