-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ اردیبهشت ۲, یکشنبه

شکایت روحانی از پاچه گیری ماموران امربالمعروف


روحانی در نشست هم اندیشی مدیران دولت با بیان این که فضای مجازی برای عامه مردم است،‌ گفت: بعضی این را قبول ندارند و می‌خواهند در خیابان یقه مردم را بگیرند. من نمی‌دانم چرا بعضی‌ها از موبایل بدشان می‌آید.

روحانی گفت: هیچ دستگاه نظارتی حق دخالت در امور اجرایی ندارد. اگر رفتار با مردم بهتر نشده، یعنی مسیر انقلاب به انحراف رفته است. انقلابی بودن، یعنی حل گرفتاری و کسب رضایت مردم.

روحانی گفت: تمام آدم‌هایی که در این جمهوری اسلامی به نحوی مدیریت دارند در این انقلاب بزرگ شده‌اند. همه اینها اول انقلاب یک نوجوان و جوان بودند و در همین جمهوری اسلامی تربیت شدند. از چند گزینش این‌ها را عبور دادیم، چند پرونده برایشان درست کردیم. اگر ما از سال ۵۸ که اولین سال بعد از پیروزی انقلاب بود، رفتار ما با مردم با مراجعین اگر بهتر شده است، پس مسیر انقلاب درست است. اگر رفتار ما بدتر شده است پس این انقلاب مسیرش غلط است. نفهمیدیم انقلاب یعنی چه.