-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ فروردین ۱۳, دوشنبه

احتمال اعلام حکومت نظامی از سوی سپاه پاسداران

خطر نابودی از کدام جهت حکومت ایران را به سرنگونی تهدید می کند؟ سپاه از خواست شیطانی امریکا می گوید؛ اما خطر اصلی از فروپاشی اقتصادی ایران است.سپاه پاسداران ایران هشدار داده که "کارنامه درخشان" جمهوری اسلامی در آستانه ورود به دهه پنجم به شدت در معرض تهدید و تهاجم قرار گرفته اما این کشور آماده "پاسخ درخور به هرگونه ماجراجویی" است.

سپاه به مناسبت سالروز رفراندوم جمهوری اسلامی، خطاب به آمریکا و متحدان آن کشور گفته است "برخلاف خواست شیطانی دشمن، چهلمین سال انقلاب، درخشان‌ترین سال جمهوری اسلامی ایران خواهد بود."

امروز دوازدهم فروردین، چهلمین "روز جمهوری اسلامی" در تقویم رسمی ایران است. 39 سال پیش در این روز نتایج همه‌پرسی درباره نظام جمهوری اسلامی اعلام شد.

سپاه در بیانیه‌ای در سالگرد روز جمهوری اسلامی، گفته است که "هرچند واقعیت قبیله‌گرایی سیاسی و جناحی، اعتماد به نسخه بیگانه و عدم مبارزه جدی با فقر، فساد و تبعیض، مانع پیشرفت کشور در تراز انقلاب اسلامی شده" اما با برداشتن موانع اقتصادی، آرمان‌های جمهوری اسلامی دنبال خواهد شد.