-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ اردیبهشت ۶, پنجشنبه

حسن روحانی خطاب به امریکا: همیشه دنبال دزدی هستید!


چرا نگاه تان غلط است؟وی خطاب به آمریکا اظهار کرد: چشم طمع شماها به کجاهاست؟ به طلای سیاه زیر زمینی یا حساب های صدها میلیاردی برخی از کشورهای عرب منطقه؟ این طمع عقل را از شما ربوده است؟ هر روز سخنی می گویید که نه با شان منطقه و نه شان مردم و نه شان قرن جدید سازگار است. به صراحت می گویید با پول دیگران می مانید. پس شما جیره خوار دیگران هستید. ارتش شما به دنبال منبعی است تا بدزدد و ارتزاق کند این برای شما حیثیت شد؟ می گویید پول بدهید در سوریه می مانیم و اگر پول ندهید می رویم. اگر ما نباشیم شما در یک هفته نیستید چرا نیستند؟ ما حافظ عراقیم . ملت عراق حافظ عراق است. ما آماده ایم حافظ عربستان باشیم. ملت عربستان حافظ عربستان است. اتفاقا اگر شما تشریفتان را برای همیشه ببرید امنیت کامل را در منطقه برقرار می شود.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: این همه هواپیما و بمب در اختیار عربستان گذاشتید؛ امنیت آوردید ؟ چرا نگاهتان غلط است. امان از دید غلط و امان از زبانی که به درستی گردش نمی کند و سخنانی می گویید که برای مردم مشکل ایجاد می کند.