-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ اردیبهشت ۲۵, سه‌شنبه

ارگ: استیکر زنی بر تذکره، طرح دکترعبدالله بود!

هارون چخانسوری سخنگوی ارگ ریاست جمهوری در یک نشست خبری در کابل گفت، ادعاها مبنی بر تهدید اعضای کمیسیون از سوی رییس جمهور اتهامی بی‌اساس است.

چخانسوری گفت: «کسانی که به استعفا تهدید می‌شوند، پیشنهاد ما این است که جرأت اداری و اخلاقی را داشته باشند. هرکسی که هستند در حضور رسانه‌ها نگرانی خود را به مردم بگویند، آقای غنی هیچ نشستی فردی یا گروهی با اعضای کمیسیون انتخابات نداشته که درآن کمیشنران را زیر فشار و تهدید قرار داده باشد».

سخنگوی ارگ گفت: «تمام جلسات رییس جمهور با اعضای کمیسیون انتخابات در حضور رییس اجراییه، معاون ریاست جمهوری، سفیر امریکا، نماینده ملل متحد و سفیر اتحادیه اروپا و سران ارگان‌های امنیتی برگزار می‌شود.»

چخانسوری گفت: «نصب برچسپ بر کپی تذکره بار اول توسط خود آقای عبدالله مطرح شد که تیم فنی امکان آنرا بررسی کرد و پس از آن در جلسه‌ای اعضای کمیسیون انتخابات آن را تایید کردند».