-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ اردیبهشت ۱۸, سه‌شنبه

دکترغنی، نیم اعضای حکومت را «افراطی» خواند

این اولین بار است که دکترغنی دریک بیان سراسر اشتباه، شرکای سیاسی خود را درخط داعش و طالب قرار داد.دکترغنی به روز دوشنبه درمراسم گشایش پنجمین سمپوزیم زنان زیر نام "شهروند مسئول، حکومت پاسخگو، جامعه سالم" ضمن تاکید بر تطبیق قانون اساسی، از دکترعبدالله، صلاح الدین ربانی و حفیظ منصور که شروع توزیع شناسنامه برقی را بدون حصول اجماع «غیرمشروع» خوانده بودند؛ به صورت تلویحی به عنوان «افراطی» هایی نام برد که « تلاش می‌کنند فضای سیاسی را مکدر سازند.»
دکترغنی برای اولین بار شرکای سیاسی خویش را با تروریست های طالب و داعش در یک خط قرار داد واعلام هشدار کرد که: "باید افراط چپ و راست را مانع شویم. افراطی‌ها را نباید فرصت بدهیم که مثلی که ما را ترور می‌کنند، فضای سیاسی را مکدر بسازند. مسئولیت پذیر باشند."
غنی از تفرقه افکنی به عنوان بزرگترین مانع برای تطبیق قانون اساسی یاد کرد و گفت: "مانع بزرگ دیگر این است که خود ما خانه خود را خراب می کنیم ...  وباز هم با کنایه به عبدالله و صلاح الدین، اظهار داشت که چاه کن در چاه می‌افته. باید فرهنگ نفاق ختم شود."