-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ اردیبهشت ۱۶, یکشنبه

ترامپ به دنبال تغییر رژیم در ایران است

ترمپ می گوید:‌ آن روز ها گذشت که قایق های کوچک ایرانی دور ناوهای امریکایی چرخ بزند!
به گزارش پالیتیکو، جولیانی شهردار سابق نیویورک می گوید: تغییر رژیم در ایران تنها راه رسیدن به صلح در خاورمیانه است.

وی گفته: این حتی مهم تر از حل درگیری فلسطین و اسرائیل است.

این در حالیست که وزیر خارجه انگلیس قرار است در سفری دو روزه به آمریکا، در مورد رژیم تهران با معاون و مشاور امنیت ملی ترامپ گفت‌وگو کند.


پاسخ رجزخوانی سپاه با مشت محکم

رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه‌ با فاکس نیوز درباره سفر همتای فرانسوی اش به واشنگتن گفت:‌ نگاه او به رژیم ایران اکنون بسیار متفاوت از قبل از ورودش به کاخ سفید است. او نظر من درباره رژیم ایران را درک می کند و این مهم است.

ترامپ افزود: اکنون مکرون می‌داند که من از چه موضعی نسبت به رژیم ایران صحبت می‌کنم، این رژیم مشکلی واقعی برای کشور ماست، رئیس جمهور سابق (اوباما) توافقی وحشتناک با آنها بست و به آنها ۱۵۰میلیارد دلار داد و در عوض تنها کاری که آنها کردند شعار "مرگ بر آمریکا" سر دادند، هر چند که دیگر مدتی است داد و فریاد نمی‌کنند و با من دیگر از آن شعارها نمی‌دهند.

رئیس جمهور در ادامه گفت: همچنین ما دیگر قایق های کوچک آن ها را در حال چرخ زدن دور ناوهای آمریکايی نمی‌بینیم. زیرا می دانند اگر دور آنها بگردند، محو خواهند شد.