-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ خرداد ۳۰, چهارشنبه

دل ایرانی به کفیدن نیاید، از کی بیاید!؟

درحالی که خامنه ای در نماز عید فطر مردم را از سفر به خارج منع می کند تا جنگ اقتصادی امریکا با ایران را بتوان خنثی کرد، خبر توسعه حرم شاهچراغ شیراز (قسمت مربوط به مادر شاهچراغ و آوردن آن قسمت به محوطه حرم) با بودجه 11 میلیارد تومانی اعلام شد. قطعا این توسعه کمکی به مقابله با جنگ اقتصادی امریکا نمی کند و امام زاده هم خط تولید ندارد که عده ای از بیکاران بروند سر کار.
روزنامه جمهوری اسلامی در همین ارتباط نوشت:
در شرایطی که مشکلات اقتصادی، زندگی را بر مردم دشوار کرده، در شیراز کلنگ توسعه حرم شاهچراغ با بودجه ۱۱ میلیاردی به زمین زده شد. قسمت اول این طرح قرار است ظرف سه سال اجرا شود و در صورت تامین بودجه جهت تملک زمین‌های اطراف، قسمت‌های دوم و سوم این طرح نیز به اجرا در خواهد آمد. از شهرداری شیراز نیز خواسته شده برای تامین بودجه به این طرح کمک کند. به دست‌اندرکاران این طرح توصیه می‌کنیم به جای این اقدام غیرضروری، این بودجه را صرف کمک به فقرای منطقه کنند.