-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ تیر ۱۲, سه‌شنبه

عکس دیپلمات-تروریست خامنه ای که بازداشت شد

دو بلژیکی ایرانی‌تبار به اتهام تلاش برای بمب‌گذاری در گردهمایی گروهی از مخالفان جمهوری اسلامی در حومه پاریس، روز شنبه در بروکسل پایتخت بلژیک بازداشت شدند.

در همین رابطه یک دیپلمات رژیم ایران نیز در آلمان دستگیر شده که با تروریستهای بلژیک در تماس بوده است. نام وی از سوی رسانه های آلمانی، اسدالله آ اعلام شده است.

یک خبرنگار روزنامه آلمانی بیلد در توئیتی نوشت که این دیپلمات رژیم تهران، مواد انفجاری را به دو عضو دیگر گروه تحویل داده و دستور حمله را صادر کرده است.

چند تن دیگر نیز در فرانسه دستگیر شدند که تحت بازجويی هستند.

پلیس بلژیک امروز دوشنبه اعلام کرد که ۲ شهروند بلژیکی ایرانی‌تبار را در این کشور بازداشت کرده است که قصد داشتند در کنفرانس مجاهدین خلق در فرانسه به حمله ای تروریستی مبادرت نمایند.

دادستانی بلژیک در این خصوص اعلام کرد که این دو نفر شهروند این کشور بوده؛ اما ایرانی الاصل هستند و روز شنبه در بروکسل بازداشت شدند

بر اساس گزارشها، این دو مظنون ۵۰۰ گرم مواد منفجره دست ساز در اختیار داشته و روز گذشته توسط پلیس بازداشت شده اند. پلیس اعلام کرد که در بازرسی از خودروی این افراد وسایل انفجاری دست ساز نیز کشف شده است.