-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ مرداد ۷, یکشنبه

جلسه اضطراری در ارگ/ اوج تنش بین دکترغنی و حنیف اتمر

هواداران آقای اتمر می گویند که به خاطر تند خویی و «دیوانه گی» های دکترغنی، حق وجایگاه حنیف اتمر زیر سوال رفته است.تازه ترین خبر درز کرده از عقب درهای سنگین کاخ ریاست جمهوری حاکی است که تنش بین دکترغنی و حنیف اتمر، بر سر کاندیداتوری احتمالی آقای اتمر به مقام ریاست جمهوری اینده، از حالت اوج به نقطه انفجار نزدیک شده است.

منبع می گوید که دکترغنی، حنیف اتمر را «احضار» کرده و در دیداری کوتاه ولی فوق العاده پرتنش با اتمر، از ادبیات مستهجن و رکیک استفاده کرده است. وی اتمر را تهدید کرده است که هرگاه،  از کاندیداتوری و کمپاین «خبیثانه» خویش انصراف نجوید، از وظیفه برکنار و او به خاطر دوسیه های مخفی فساد که نزد دولت محفوظ است؛ به سارنوالی معرفی خواهد شد.

حتی قرار گزارش، دکترغنی با گفتن این ضرب المثل بازاری که ( از .... ما رستم شدی، آخر به ما دشمن شدی) نهایت خشم خود علیه مشاور خاموش شورای امنیت ملی را بروز داده است. 

درین حال درخبر آمده است که شام دیروز دریک جلسه اضطراری در ارگ ریاست جمهوری، از آقای اتمر خواسته شده است که در آستانۀ انتخابات، تیم رئیس جمهور را با خطر شق و دو دسته گی رو به رو  نکند. حضار درمجلس بدین نظر بوده اند که زعامت دکتر غنی به سود همه اعضای تیم است و از محضر دکترغنی مطالبه خواسته اند که در برابر تصمیم اولیه آقای اتمر از فروتنی و بخشش کار بگیرد. 

درخیر قید شده است که گروه سیاسی به رهبری حنیف اتمر در ماه های اخیر، دو برابر فعال شده و دیدار های انتخاباتی با سران جهادی، فرماندهان و بزرگان محلی در سراسر کشور برگزار کرده اند. منبع می گوید که نماینده گان حنیف اتمر در دیدار با سران و رهبران مختلف، به طور آشکارا سلامت عقلی و روانی رئیس جمهور را زیر سوال می برند واز فساد مالی واخلاقی تیم رولا غنی سخن گفته و مثل خود آقای غنی سخنانی نا شسته و سخت رکیک بر زبان می آورند. منبع ارسال خبر در پایان می گوید که از نتیجه جلسه ارگ به درستی مطلع نشده است.