-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ مرداد ۱۲, جمعه

ابراز نگرانی پنتاگون از تهدید قاسم سلیمانی و درگیری نظامی ایران و آمریکا

اعوذ بالله از کنایه نویسی ایرانی ها!!جیمز متیس وزیر دفاع ایالت متحده آمریکا در کنفرانس خبری پنتاگون در حالی که دست ها و صدایش می لرزید از خشم قاسم رومل* و عواقب رویارویی نظامی آمریکا با جمهوری اسلامی ابراز نگرانی کرد. جیمز متیس ضمن اشاره به زیر دریایی های السابحات که توسط حسین حلبی ساز و غیورمندان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساخته شده و همینک به تولید انبوه رسیده است افزود: 
ناوهای آمریکایی در برابر این ابر زیر دریایی های جمهوری اسلامی به هیچ عنوان توان مقابله را ندارند. ایشان نگفتند اون غواصی که خودش هدایت زیر دریایی را به عهده داره اگر اکسیژن اش 45 دقیقه ای تمام بشه قرار است چه بلایی سر خودش و زیر دریایی بیاد! متیس در قسمت دیگه ای از سخنان خود به نیروی فوق پیشرفته هوایی سپاه و ارتش اشاره و بالگرد های ظفر 300 را کابوس هلیکوپترهای آپاچی و کبری نامید! متیس ضمن ابراز امیدواری از اطلاعاتی که جاسوس های سازمان سیا از نمونه های نصب شده این هلیکوپترها در پارک های تهران و شهربازی فانفار کسب کرده اند ابراز خوشبینی کرد که تلفات نیروهایی آمریکایی به حداقل برسد! همچنین جاسوسان سازمان سیا در یک عملیات مخاطره آمیز توانستند با استفاده از سکه های پنج هزاری بر این هلیکوپترها سوار شوند و پنج بار جلو و عقب بروند و بدون اینکه حساسیت و شک بچه های 5 سال به پایین توی صف را جذب کنند به اطلاعات لازم پی ببرند. 
در عملیاتی دیگر عوامل سازمان سیا آمریکای جهان خوار توانستند اطلاعات تکمیلی از جنگنده مافوق پیشرفته قاهر اف 313 در میدان ونک و در حالی که خلبان آن پیوسته داد می زد سید خندان یک نفر کسب کنند! عوامل اطلاعاتی آمریکا هیچ پاسخی به این سوال که جنگنده چند سال دیگر باید تست تاکسی را بگذراند و کی می توانیم پرواز آن را ببینیم را ندادند. در پایان متیس از دختر بسیجی پرنده نیز یاد کرد و گفت اگر ما با انبوهی از اینها روبرو شویم چه غلطی باید بکنیم (توضیح را در کلیپ ببینید). جلسه در فضای رعب و وحشت حضار به پایان رسید.