-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ مرداد ۱۸, پنجشنبه

بالاخره به خاتمی ممنوع التصویر محتاج شده اند!

اشاره: احتمال کودتای سپاه علیه روحانی وجود دارد. 

پیک نت: ماجرای سئوال از رئیس جمهوری که فراکسیون مخالف دولت در مجلس بر آن پافشاری می کند نیز یکی دیگر از بحران های آلوده به توطئه ایست که آنها در برنامه دارند و از مرکز غیبی خود دستور آن را گرفته اند. روحانی به رئیس مجلس اطلاع داده که سئوالاتی که مطرح است مربوط به 6 ماه پیش است و اکنون کشور در شرایطی بکلی متفاوت با 6 ماه پیش قرار دارد. 

جهانگیری از شرکت شخصیت های ملی و مورد علاقه و قبول مردم در جلسات سران کشور گفته است که اشاره اش به خاتمی است. خاتمی نامه ای نوشته و راهکارهائی را برای برون رفت از بحران مطرح کرده است که عمدتا بر محور وحدت ملی، آزاد ساختن زندانیان و پایان حصر و خاتمه سیاست خودی و غیر خودی برای بهره گیری از کارشناسان برجسته کشور در امور اجرائی کشور متمرکز است.
 آنها که شتابزده می خواهند رئیس جمهور را به مجلس احضار کنند از همین فضائی که دربالا اشاره شد وحشت کرده اند و از آن مهم تر این که بیم دارند رهبری جمهوری اسلامی نیز زیر فشار بحران عمومی کشور با این طرح ها همسوئی کند. به همین دلیل توطئه تازه ای را رو کرده اند. آنها می دانند که اعلام عدم صلاحیت رئیس جمهور در مجلس نه رای می آورد و نه امکان دارد. آنها می خواهند روحانی در مجلس اشاره به مسائل پشت پرده کند تا بلکه بتوانند با چند هجوم تبلیغاتی روحانی و رهبر را به جان هم بیاندازند و اگر روحانی برای خنثی کردن این توطئه دهان نگشود و نگفت آنچه را که میداند، آنگاه توپخانه تبلیغاتی را به این دلیل که او دلیل و استدلالی در برابر سئوالات نداشت به روی او باز کنند و مردم را علیه او کنند.