-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ شهریور ۱۵, پنجشنبه

حنیف اتمر به حامد کرزی: اشرف غنی وطن را تباه خواهد کرد

حنیف اتمر بار دیگر از فساد کاری هوتکی، رولاغنی و اجمل غنی شکوه کرده است.
 

 
اطلاع واصله به گزارشنامه افغانستان مشعر است که روز چهارشنبه، حنیف اتمر از صبح تا ظهر، درمحضر حامد کرزی به سر برد و با وی  روی مسایل جاری کشور گفت و گو کرد.
 
منبع راوی از جریان مجلس گزارش کرده است که آقای اتمر در غیابت دکتر غنی با لحن غمین و آزرده سخن می گفت. او در میانه صحبت، به طور مستقیم به کرزی خطاب کرد که این این آدم ( دکترغنی) خیانتکاری بزرگ است و اگر (شما) دستش را نگیرید، کشور را بر باد کرده و هست و بود ما را به فروش می رساند.
 
 وی گفت غنی یک آدم «مردار» و بی عرضه به نام هوتکی را در صدر کمیته تدارکات قرار داده است. او افزود که هیچ قرار دادی بدون طی مراحل از روی میز هوتکی، اجمل غنی و تعیین پیشاپیش سهم رولا غنی طی مراحل نمی شود و هوتکی از سیت تلفن تا کریدت تلفن از مردم اخاذی و پولسازی می کند. جالب این است که آقای اتمر با طمانینه و تاکید مدعی شده است که « یقین دارم که وی چندین هزار سیت تلفن آیفون و سامسونگ بلند قیمت را در خانه خود جمع آوری کرده است که شاید آن را به طور عمده به کدام مغازه ای به فروش برساند.

اتمر که ظاهراْ فردی خود دار و در سخن گفتن حد نگه می دارد این بار با لحن صریح به آقای کرزی گفته است که دکترغنی «بچه های جوان و بی شرم» را در ارگ گرد آورده که نه ارزش های اسلامی مانوس اند و نه مصالح افغانستان را درک می کنند. آقای اتمر ازحامد کرزی خواست که نباید در قبال این وقاحت ها خاموش بماند. تاریخ آینده او را ملامت خواهد کرد.