-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ شهریور ۱۹, دوشنبه

آقای عبدالله! ترور دوم مسعود کار شماست یا کار یک دسته از یتیمان داغ دیده؟

اقامه تاریخی عنوانی آنانی که از نام احمد شاه مسعود، مغازه ها و غرفه های سیاسی و «پیدا و پناه» بر پا کردند.

شفق سیاه پوش


برای عبدالله بگویید!
اولین کسانی که هر روزه مسعود و آرمان های او را ترور کردند و می کنند، همان کسانی هستند که طی 18 سال از هیچ صاحب میلیون ها دالر شدند، یعنی تکه داران ورشکسته، که وقتی مصاحبه های شان را در تلوزیون ها می بینیم به حال روز خودمان تاسف می خوریم.

آقای عبدالله منصف باشید اولین کس که مسعود را هر روز ترور می کند شما هستید که روزانه دریشی های چند هزار دالری تن می کنید، آنهم در کشوری که بیش از 60 % مردم آن زیر خط فقر زندگی می کنند، کجای رفتار، تجمل و کاخ نشینی تک تک تان به فرمانده مسعود میماند؟

اگر خون ندهید توان انجام چه کار دیگری را دارید؟

شما جماعت تکه دار از بلخ تا پنجشیر، پروان، تخار، هرات و تا بنیاد منسوب به فرمانده مسعود، آیا توان شنیدن چهار کلمه حرف حق را دارید ؟ 
بخدا اگر داشته باشید، هر کدام تان، جز گروهک های تان صدای مردم را نمی شنوید، چون آن صدا ها، نوای مدح نیستند، بلکه فریادی در پهن دشت خشک عاری حقیقت هستند.

فرزند، برادر، یا خواهر زاده کدام تان در خط نبرد است؟
آقای عبدالله شما ها خیال می کنید تنها در دنیا شما مبارزه کرده اید؟ 
هیچ فکر کرده اید چگوارا، هوشی مین، مائو، لومومبا، آلنده، گاندی، کاسترو، لنین، مارتین لوتر کینگ و... چه قدر سرمایه داشتند و برای فرزندان شان چه به جا ماند است؟ 
تازه بقول شما اینان همه کافر و بی دین بودند، شما ها که الحمدلله همه مسلمان هستید.

آقای عبدالله تنها شخص تورا نمی گویم!

از آقای قانونی گرفته تا خودت، برادران فرمانده مسعود، عطا نور و... در حق مردم چه کردید، با سهم مردم ما چه کردید؟ 
جز رسیدگی به خانواده های تان و شرکای تان به دیگران چه کردید؟

برای رشد فرهنگ مردم ما چند دانشگاه، چند ورزشگاه، چند مهدکودک، چند استخر شنا و... ساختید؟ 
شما شرکای دست اول حکومت بودید، سران هزاره دست دوم، بروید ببینید آنها برای رشد فرهنگی با هماهنگی غیر سیاسیون شان چگونه کار فرهنگی می کنند.

بدون استثنا همگی شما را می گویم؛ برای ساخت چند فیلم خوب که بتواند شخصیت فرمانده مسعود و زحمات مجاهدین و مقاومت گران را برای نسل های آینده به تصویر بکشد چقدر هزینه کرده اید؟ 
چند آهنگ، چند نمایش بین المللی، چند سریال تهیه کرده اید؟

آقای عبدالله، فرهنگ خودش رشد نمی کند، فرهنگ را حاکمان با خرد که در گیر مال دنیا نباشند رشد می دهند...!

این جوانان همه داغ دارند، درد معامله گری ها، آرمان فروشی های تک تک تان را بر دوش می کشند، بروید شکر بکشید همین که قصر های باد آورده ی تک تک تان را پیش از حریفان به آتش نمی کشند، لطف خدا شامل حال تان شده است.

در حقیقت هیچ کدام تان راهرو فرمانده نیستید، همان طور که سرهنگ موبوتو سه‌سه‌سه‌کو دیکتاتور کنگو با همکاری مأمور نظامی بلژیک و همکارانش (لومومبا و دو وزیر وفادارش را اول قطعه قطعه کردند بعد در اسید سولفوریک انداختند و بقایای اجساد را هم سوزاندند) آرمان های مسعود را قطعه قطعه کردید و بعد سوزاندید، میان مسعود ما و مسعود شما فاصله است، مسعود که شما می شناسید سالانه برایتان بار تبلیغاتی می آورد یا از خزینه حکومتی پول! 
اما همین مردم مظلوم بیکار، شکم گرسنه، زخمی، شهید داده، اسیر داده بدون مناسبت مسعود را دوست دارند و توقعی هم ندارند.

پس اولین تروریست ها کسانی هستند که از نام مسعود دکانداری می کنند.

والسلام
شفق‌ سیاه‌ پوش