-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ شهریور ۲۵, یکشنبه

فاضل فضلی: برکناری حنیف اتمر از اثر اشتباهات او بود


فاضل فضلی عضو شورای امنیت ملی در رابطه به برکناری حنیف اتمر در تویترش نوشت:فاضل فضلی عضو شورای امنیت ملی در رابطه به برکناری حنیف اتمر در تویترش نوشت:
 تغییرات در رهبری شورای امنیت ملی نمایانگر اشتباهات پیوسته درین سکتور است.

اخیراً گزارشنامه افغانستان به نقل از فضلی خبر داد که مشاور سابق شورای امنیت ملی محمد حنیف اتمر، حدود ۹۰۰ تن از مشاوران را که وجود خارجی نداشتند در تشکیلات شورای امنیت ملی داخل کرده و معاشات نقدی آنان را برای برآوردن اهداف سیاسی و تشکیلاتی برداشت می کرد.
( به عبارات فضلی در حساب تویتری اش در زیر نگاه کنید) 

به روز شنبه، شورای امنیت ملی در اعلامیه ای این موضوع را تکذیب کرد. حوادث زیادی در کشور اتفاق می افتد که دفتر شورای امنیت ملی نسبت به آن نه اعلامیه می دهد؛ نه اظهار تاسف می کند؛ اما چرا با نشر این خبر غیر رسمی شناور در شبکه اجتماعی، ناگهان موضع گیری رسمی خود را نشان داد؟
تازه ترین اطلاع واصله به گزارشنامه افغانستان می گوید که اختلافات بین هواداران دکترغنی و آقای اتمر تشدید شده و احتمال درز موارد نا گفته دیگری از سوی دو طرف وجود دارد.
گزارشنامه افغانستان مکلف به نشر خبر است و حق افشای منابع خود را ندارد.