-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ آبان ۲, چهارشنبه

ساکنان ریشخور فارم مرغداری گلبدین حکمتیار را حریق کردند

اشاره: اکثریت اعضای حزب اسلامی به نان شب و روز محتاج اند؛ اما نقدینه های عظیم از دوره جهاد تا کنون در دست چند تن از استفاده جویان وفادار به شخص حکمتیار متمرکز است. به گزارش دری نیوز، در چند شب گذشته چند تن از مردم منطقه گل باغ و در جوار فرقه ریشخور کابل به مرغداری حکمتیار حمله و آنجا را به آتش کشاندند.

سهام داران اصلی این مرغداری، آقایان حبیب الرحمن حکمتیار، جاوید همدرد (پسر جمعه خان همدرد) می باشند. مردم می گویند: پول هایی که حکمتیار و اقارب اش با آن به تجارت مشغول استند از بیت المال حزب اسلامی بوده است که در این اواخر توسط کشورهای حامی حکمتیار به حزب اسلامی پرداخت شده بود؛ اما حبیب الرحمن فرزند حکمتیار از این پول ها به نفع شخصی خود استفاده نامشروع کرده و بخشی از پولهای حزب را برای تاسیس مرغداری صرف نموده و تمام عواید آن به جیب او و اطرافیانش می رود.

برخی از منابع در حزب اسلامی می گویند، در دوبی خواهرزاده حکمتیار به نام حاجی عبیدالله خان که رئیس اتحادیه تاجران افغان هم می باشد، از پول های حزب در تجارت استفاده می کند.

به گفته وی، فیروزالدین حکمتیار فرزند اختر محمد (برادرزاده حکمتیار) که از اقوام همایون جریر هم است، با پول های حزب اسلامی تجارت و سرمایه گذاری در لندن را شروع کرده است. گفته شده در این راه ملیون ها دالر سود می برد. فیروزالدین حکمتیار فعلاً خانواده خود را در لندن مستقر کرده است.