-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ آبان ۱۴, دوشنبه

مجاهدین افغان و ایرانی سروته یک کرباس اند!

درحالی که حکومت اسلامی ایران روز به روز توان خود را در برابر مدیریت بین المللی از دست می دهد،‌ کله باد کرده نظامیان هنوز در جوش است و می گویند که با اشغال تعمیر سفارت در قلمرو خود شان،  هیمنه امریکا را شکسته اند.
فرمانده سپاه پاسداران ایران گفت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ( منظورش سفارت امریکا است) تبدیل به انقلاب دوم شد که در این باره امام خمینی حتی فرمودند که این پیروزی از پیروزی اول بزرگ‌تر بود؛ چرا که اگر آمریکایی‌ها در لانه جاسوسی باقی می‌ماندند، بدون تردید انقلاب ما چهل ساله نمی‌شد و در همان دهه اول کار انقلاب تمام بود.

به گزارش ایسنا، سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: ۱۳ آبان/ عقرب روز فرو ریختن هیمنه سلطه آمریکایی و استکبار جهانی در ایران و سراسر دنیا است؛ در این روز تمام مبارزه ملت ایران با استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهان‌خوار و غارتگر است. ۱۳ آبان روزی است که هیمنه پوشالی آمریکایی‌ها در ایران شکسته و کشور از لوس وجود آن‌ها پاکسازی شد.