-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ آذر ۵, دوشنبه

روزنامه: موشک‌های سپاه به دست داعش افتاد

موشک های نقطه زن که رژیم ایران برای حماس در غزه فرستاد، به دست داعش افتاد.

به گزارش رادیو پیام اسرائیل، یک روزنامه مصری نوشت که گروه تروریستی داعش در شبه جزیره سینا توانسته است بر یک محموله بزرگ اسلحه حکومت ایران که به صورت قاچاق برای حماس در غزه فرستاده می شد مسلط شود و آن را به سود خود مصادره کند.

در گزارش های پیشین گفته شده بود که حکومت ایران در سال های اخیر ده ها کاروان بزرگ جنگ افزار برای حماس و سازمان های تروریستی دیگر در غزه، از طریق شبه جزیره سینا فرستاده است.

به گفته آگاهان، برخی از این محموله ها از طریق سودان به شبه جزیره سینا رسیده و از آن جا به مرز غزه انتقال یافته و از طریق تونل های زیرزمینی وارد آنجا شده است. در برخی موارد، این جنگ افزارها از طریق سومالی به شبه جزیره سینا رسیده و از آن جا وارد غزه شده است.

روزنامه “الجریده” چاپ قاهره، از قول یک مقام امنیتی ارشد مصری، که نامش را نبرد، نوشت که این محموله شامل موشک های نقطه زن بوده که اخیرا در ایران تکمیل گردیده و اکنون رژیم می کوشد آن ها را به دست عوامل خود در غزه نیز برساند.